Doprava ZDARMA od 1 000 Kč

Fadogia agrestis extrakt 10:1

T100 přináší velice potentní zázrak Afriky, kterým důvěřují muži už několik stovek let.  Jedná se o extrakt Fadogia agrestis v poměru 10:1.

Složení Extrakt Fadogia Agrestis 10:1
Tento produkt není potravinou a není určen ke konzumaci.
Skladem
Kód: 198
339 Kč
Kategorie: Další produkty
Hmotnost: 0.2 kg

Fadogia Agrestis extrakt 10:1

Síla africké přírody

Objev bylinu, která v sobě ukrývá esenci africké divočiny. Fadogia agrestis, rostlina původem ze západní Afriky, je známá pro svůj silný extrakt v poměru 10:1. Tento koncentrovaný extrakt zachycuje vitalitu a odolnost rostliny, která prosperuje i v těch nejnáročnějších podmínkách. Fadogia není jen tak obyčejná bylina, je to přírodní poklad opředený tradicemi a moudrostí dávných kultur.

fadogia agrestis
Fadogia agrestis je keř dorůstající výšky až 2 metrů. Jeho drobné květy a plody jsou charakteristickým znakem této houževnaté rostliny. Nejcennější částí fadogie je však její kořen, který obsahuje vysoké koncentrace aktivních látek. Kořen se sklízí, suší a zpracovává na vysoce koncentrovaný extrakt 10:1, který v sobě zachovává to nejlepší z této výjimečné byliny.
Fadogia má své místo v tradicích západoafrických zemí, zejména Nigérie a Ghany. Místní kultury si fadogii cení pro její vitalitu a sílu, kterou čerpá z africké země. Tradiční šamani a kmenové autority používaly části rostliny při svých rituálech . Dnes se sláva fadogie agrestis šíří i za hranice Afriky a její extrakt je žádaný pro své jedinečné vlastnosti.
fadogia agrestis

Uvolněte svoji vnitřní sílu

Hovoříme-li o testosteronu, je to hormon, který hraje klíčovou roli v životech mužů. Tato hladina však posledních pár let strmě propadá a nejspíš vlivem našeho prostředí, stylu života, máme průměrně 2x menší hladiny testosteronu než naši dědové.

Přijmi tradici za svou

Být mužem v dnešní době znamená čelit mnoha výzvám. Od neustálého tlaku na výkon až po vyrovnanost mezi pracovním a osobním životem. Ve světě, kde se zdá, že očekávání jsou vždy o krok výše, je důležité najít způsoby, jak zůstat ve své nejlepší formě - nejen fyzicky, ale i mentálně a emocionálně.

Přidej se do rodiny T100

Nejsme pouze e-shop, jsme komunita mužů, kteří přišli na tajemství moderního života úspěšných mužů. Bez smečky jsme slabí, zranitelní. Cesta muže je cestou gangu. Společnou cestou za sílou, odvahou a mistrovstvím

 

Složení:Extrakt z Fadogia agrestis 10:1

Obsah balení:50 g

Skladování:V pokojové teplotě na suchém tmavém místě.

Upozornění:Určeno pouze pro sběratelské účely. Není určeno ke konzumaci.

Zpět do obchodu