Doprava ZDARMA od 1 000 Kč

Proč nakupovat u nás

Máme zde pro vás 4 hlavní důvody, proč nakupovat u Kratomáka. 

1. Kvalita našeho kratomu

Poměr alkaloidní složky v našem kratomu je velice nadprůměrný oproti naší konkurence. Kratom je sterilizován pomocí gama záření a při výrobě prochází přísnýmí testovacími podmínkami.

2. Rychlost dodání kratomu

Naši velkou předností je rychlost dodání a pokud objednáte do 12 hodin (do oběda), tak je velká pravděpodobnost, že objednávku podáme u dopravce ještě tentýž den. Cena dodání při platbě na účet je 75 korun. Cena za dobírku je 75 + 29 korun. Zásilkovna je nyní našim primárním dopravcem, který se ukázal jako velice spolehlivý a hlavně rychlý partner našeho podnikání.

MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ dodání pomocí dopravce DPD

Při výběru Zásilkovny jako dopravce objednávky kratom odešleme tentýž den jenom v případě, že objednáte do 9:00. V jiném případě bude zásilka podána až během druhého dne. Doba dodání u dopravce Zásilkovna se pohybuje od 1 do 3 dní, doprava stojí 65 Kč a dobírková služba zde stojí pouhých 29 korun.

U nákupů nad 1 000 Kč, máte poštovné Zdarma (nezahrňuje dobírkovou část)

Při platbě bankovním převodem čekáme do doby než příjde platba na náš bankovní účet a až poté kratom odešleme.

3. Cena Kratomu

Pokud se jedná o poměr Cena/Výkon, tak v České republice nenajdete prodejce nám rovného. Naše cena je férová a při větším odběru nabízíme množstevní slevy.
Jste velcí odběratelé ? Napište na e-mail david@kratomak.cz a domluvte se s námi na ceně.

4. Profesionální balení 

Náš kratom balíme výhradně do spolehlivých papírových sáčků, které jsou opatřené opětovně uzavíratelným ZIP lockem, který zamezuje tomu, aby se kratom vysypal po prvním otevření nebo při dopravě k Vám.

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu