Doprava ZDARMA od 1 000 Kč

Tongkat ali extrakt 200:1

T100 přináší velice potentní zázrak asie, kterým důvěřují muži už několik stovek let.  Jedná se o extrakt Tongkatu ali v poměru 200:1. Tongkat ali je keř, jehož kořeny se jako jediné zpracovávají a právě z nich je vytvořen tento extrakt. Tongkat ali může být také znám pod názvy Eurycoma longifolia, Longjack nebo malajský ženšen.

Složení Extrakt Tongkat Ali 200:1
T100 není potravinou a není určen ke konzumaci.
Skladem
Kód: 195
349 Kč
Kategorie: Další produkty
Hmotnost: 0.2 kg

Tongkat Ali T100 - extrakt 200:1

Dědictví Tongkatu ali

Představte si kořen, který je uznáván po staletí pro své mimořádné vlastnosti. Tongkat Ali, známý také jako malajsijský ženšen, je kořen rostoucí hluboko v pralesích Jihovýchodní Asie. Jeho extrakt v poměru 200:1 přináší esenci této silné rostliny, zhuštěnou do jedné koncentrované formy. Není to jen obyčejný kořen, je to dědictví, příběh o síle a vytrvalosti. Jedná se o velice resilientní rostlinu, která přežije i za velice nepříznivých podmínek.

tongkat ali kořen
Nejzajímavější složkou tongkatu je eurycomanon jehož nejvyšší koncentrace se nachází právě v kořeni. Kořen se tedy dále zpracovává, suší, mele, extrahuje... Věděli jste o tom, že tongkatu se také říká Longjack, Tung Saw, Akar Jantan, Eurycoma longifolia či Radix Eurycomae. Místní pro svého oblíbence vymysleli jmén cesítky.
Tongkat je kořenem obklopeným legendami a uctíváním. Jeho příběh se začíná psát v dávných civilizacích Malajsie, Indonésie a Thajska, kde byl vysoce respektován a používán jako součást rituálů. V těchto kulturách byl tongkat ali považován za mocný symbol síly a mužnosti, a jeho sběr a zpracování byly obestřeny speciálními ceremoniemi. V poslední době na něj upozorňuje hlavně Andrew Huberman
tongkat ali kořen

Uvolněte svoji vnitřní sílu

Hovoříme-li o testosteronu, je to hormon, který hraje klíčovou roli v životech mužů. Tato hladina však posledních pár let strmě propadá a nejspíš vlivem našeho prostředí, stylu života, máme průměrně 2x menší hladiny testosteronu než naši dědové.

Přijmi tradici za svou

Být mužem v dnešní době znamená čelit mnoha výzvám. Od neustálého tlaku na výkon až po vyrovnanost mezi pracovním a osobním životem. Ve světě, kde se zdá, že očekávání jsou vždy o krok výše, je důležité najít způsoby, jak zůstat ve své nejlepší formě - nejen fyzicky, ale i mentálně a emocionálně.

Přidej se do rodiny T100

Nejsme pouze e-shop, jsme komunita mužů, kteří přišli na tajemství moderního života úspěšných mužů. Bez smečky jsme slabí, zranitelní. Cesta muže je cestou gangu. Společnou cestou za sílou, odvahou a mistrovstvím

 

Složení:Extrakt z Tongkat Ali 200:1 (malajského ženšenu).

Obsah balení:50 g

Skladování:V pokojové teplotě na suchém tmavém místě.

Upozornění:Určeno pouze pro sběratelské účely. Není určeno ke konzumaci.

Zpět do obchodu