Doprava ZDARMA od 1 000 Kč

Velkoobchodní odběr kratomu

Kratomak.cz

Kratomak.cz je bohumínská firma vzniklá v polovině roku 2019, pod křídly podnikatele David Krále, jenž měla už zpočátku za úkol přinést na český trh vysoce potentní a hlavně kvalitně nezávadný kratom.

S postupně rostoucí popularitou se kratom stal skvělým lákadlem pro obchodníky hlavně kvůli jednoduchému skladování a neregulovaného balíčkování a výrazně nižších cenách při větším odběru. Kratom se v aktuální době může prodávat jako pouze jako nepotravina, co není určená ke konzumaci.

Skvělé ceny

Proč si vybrat Kratomáka ? 

Nezávadný kratom

E-coli, zlatý stafylokok, těžké kovy nebo škodlivé plísně jsou velkým strašákem u neuváženého nákupu přímo od farmářů. Mnohdy se stává, že farmáři z indonésie kratom umývají vodou z řek, při sušení či dalším zpracování vystavují kratom kontaminaci a někdy ani kratom nepodrobují UV/gamma záření. 

U našeho kratomu si můžete být jistí, že při zpracování prochází sterilním prostředím. Navíc dochází k preventivnímu laboratornímu testování před expedicí. V následujícím obrázku můžete vidět odchycení škodlivé várky, co byla kontaminovaná bakterii e-coli a následně zničena.

Vzorek kontaminovaného kratomu (1)

Vysoký obsah alkaloidů

Výše mytragininu se u našeho zeleného kratomu točí kolem 2,4%, což je proti ostatním farmářům nadprůměrné.

Kvalita, rychlost a spolehlivost

Pokud hledáte dodavatele, na kterého se můžete ve všech ohledech spolehnout, tak máte štěstí, jelikož se na českém trhu vyznáme, objednávky expedujeme co nejrychleji to jenom jde (EMS - druhý den na provozně) a hlavně k obchodu s Vámi přistupujeme férově. 

Balíčkování

Nikoho nenutíme prodávat naše produkty s naší etiketou a dáváme šanci vašemu brandu zazářit. Nabízíme Vám tedy

  • Množstevní objednávka -  kratom ve velkých ZIP sáčcích o velikostech 1 nebo 0,5 kg, které si můžete následně samotní rozbalíčkovat třeba do námi nabízených obalů z hnědého kraft papíru se ZIP uzávěrem. 
  • Rozbalíčkování kratomu na různé gramáže s naší etiketou
  • Rozbalíčkování kratomu na různé gramáže bez naší etikety
Další produkty

Pokud hledáte pro Vaši prodejnu exotické extrakty, tak nám neváhejte napsat e-mail s Vašim požadavkem, protože disponujeme i produkty jako je např. extrakt Kanny, Kotvičníku zemního(tribulus terrestris), Bujarníku yohimbe, ashwagandhy, spousty čínských hub a různých minerálů atd.

 

Přidat nadpis (10) 

Kontaktujte nás

K získání cenové nabídky nebo k odpovědím na dodatečné dotazy nás prosím kontaktujte pomocí emailové adresy david@kratomak.cz nebo na telefonním čísle +420 731 311 737 . Těšíme se na brzkou spolupráci s Vámi

 

 

Zpět do obchodu